Ganesh GTW-34120 2011 2
Ganesh GTW-34120 2011
Loading highlight...
machine specifications
  • Chuck Size:
    24"
  • Spindle through Hole:
    10"
  • DISTANCE BETWEEN CENTERS:
    120"
  • Max Swing:
    34"